Goodin

Goodin Wedge Boots Love zwart

Product niet beschikbaar ;(

Wij presenteren de Love wedge boots van het merk Goodin - de perfecte keuze voor moderne vrouwen die stijl met comfort willen combineren. Deze elegante laarzen in een klassieke zwarte kleur zijn gemaakt van hoogwaardig ecologisch suède leer, wat ze vriendelijk voor dierenliefhebbers en duurzaamheid maakt.

9 cm hoge wiggen voegen slankheid toe aan het silhouet en zorgen tegelijkertijd voor stabiliteit tijdens het lopen. Dit maakt het model perfect voor diverse gelegenheden, van avonduitjes tot alledaagse styling. De isolatie maakt de laarzen comfortabel, zelfs op koudere dagen, en het hoge knielange bovenwerk voegt elegantie toe.

Love boots zijn ontworpen met het oog op comfort: ze hebben een ronde neus, een ritssluiting en een ingebouwde, zachte hak, waardoor het aan- en uittrekken van de schoenen gemakkelijker wordt. Door de bovenbreedte van 40 cm is het model aanpasbaar aan verschillende soorten benen.

Bovendien garandeert de synthetische zool met profiel een goede grip op diverse ondergronden. Deze elegante laarzen passen goed bij elke dagelijkse styling, maar zijn ook een aanvulling op avondoutfits.

Love wedge boots van Goodin zijn een combinatie van elegantie, comfort en duurzaamheid - een must-have voor het komende herfst-/winterseizoen. Kies voor mode en comfort die jouw stijl perfect uitdrukken!

  • Verzameling: KeeSchoenen
  • Kleur: zwart
  • Zool materiaal: synthetisch
  • Buitenmateriaal: suède ecologisch leer
  • Neus: ronde
  • Type hak: buskin
  • Bovenste breedte: 40
  • Extra functies: gebrek
  • Materiaal binnenzool: ander
  • Opwarming: Ja
  • Bovenste hoogte: tot aan de knie
  • Hak-/platformhoogte: 9.0
  • Dominant patroon: geen patroon
  • Sluiting: op het slot

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|