Goodin Goodin Warme Trappers bruin
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Goodin Warme Trappers bruin
Warme bruine wandelschoenen van de fabrikant Goodin zijn een uitstekende keuze voor vrouwen die waarde hechten aan zowel comfort als een modieuze uitstraling. Deze trekkingschoenen zijn een echte hit voor het herfst-/winterseizoen, perfect voor dagelijks gebruik, perfect voor zowel wandelingen in de regen als stadswandelingen.
De sneakers zijn ontworpen in een casual, sportieve stijl en onderscheiden zich door een hoog bovenwerk van 11 cm, wat zorgt voor extra ondersteuning van de enkel en draagcomfort. De hielkap is gesloten en zacht, wat comfort garandeert tijdens langdurig gebruik. De kunststof zool met profiel zorgt voor stabiliteit en goede grip op de grond.
Deze bruine schoenen zijn gemaakt van hoogwaardig ecoleer, hebben een ronde neus en de isolatie houdt je voeten zelfs op koudere dagen warm. De binnenkant van de laarzen is gemaakt van stof, wat het draagcomfort verhoogt. Naast de stijlvolle kwaliteiten zijn de 3,5 cm hoge hak en het 2 cm hoge plateau geschikt voor dagelijks gebruik, met behoud van een plat design.
Deze laarzen zijn verkrijgbaar in de kleur donker camel en hebben een bovenwijdte van 20 cm met een breedte van "G", waardoor ze geschikt zijn voor vrouwen met verschillende soorten voeten. De ritssluiting en vetersluiting zorgen voor een perfecte aansluiting op het been.
Warme Goodin-laarzen zijn de perfecte keuze voor actieve vrouwen die comfort willen combineren met modieuze stijl. Verpakt in de originele doos van de fabrikant, zijn ze een perfect cadeau of aanvulling op elke garderobe voor de komende koude dagen. Voeg een vleugje stijl toe aan je dagelijkse leven met deze unieke schoenen!
- Producent: Goodin
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Trekking > Schoenen Goodin
- Kleur: bruin
- Buitenmateriaal: kunstleer
- Model: pelsjagers
- De neus: ronde
- Opwarming: Ja
- Type hiel: platte hak
- Schachtbreedte:: 20
- Corpulentie: G.
- Schacht hoogte:: 11
- Extra functies: gebrek
- Verzameling: KeeSchoenen
- Materiaal binnenzool: kleding stof
- Hoogte: hoog
- Hak-/platformhoogte: 3.5
- Dominant patroon: zonder patroon
- Sluiting: op het slot , geregen
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.