Vinceza

Vinceza Opengewerkte wigpompen zwart

Product niet beschikbaar ;(

Ontdek de elegante opengewerkte Vinceza sleehakpumps, die klassieke stijl combineren met een modieus accent. Deze uitzonderlijk stijlvolle zwarte schoenen met een bruine sleehak van 5 centimeter zijn de perfecte keuze voor dagelijks gebruik en bieden comfort en esthetiek in één.

De pumps zijn gemaakt van ecologisch suède en worden gekenmerkt door een zacht glanzend oppervlak dat de aandacht trekt. Het opengewerkte patroon maakt de schoenen luchtig en perfect voor warmere dagen, en de opgebouwde hak en het zachte materiaal zorgen voor een perfecte pasvorm en draagcomfort.

Bijkomend voordeel zijn de decoratieve strikken onder de pols, die het geheel charme en vrouwelijkheid geven. De ronde neus en kunststof zool met profiel zorgen ervoor dat deze pumps er niet alleen mooi uitzien, maar ook praktisch en functioneel zijn.

Vinceza opengewerkte pumps passen perfect in een casual, klassieke stijl en vormen een perfecte aanvulling op de dagelijkse styling. Dankzij de leren binnenzool blijven je voeten op de juiste temperatuur, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor het voorjaar en de zomer.

Investeer in comfort en stijl met deze unieke pumps, die worden geleverd in de originele verpakking van de fabrikant. Verwen uzelf en voeg vandaag nog een beetje elegantie toe aan uw garderobe!

  • Verzameling: KeeSchoenen
  • De neus: ronde
  • Extra functies: opengewerkt , boog
  • Kleur: zwart
  • enige materiaal: synthetisch
  • Materiaal binnenzool: echt leer
  • Buitenmateriaal: ecologisch suède leer
  • Type hiel: buskin
  • Hak-/platformhoogte: 5.0
  • Dominant patroon: zonder patroon
  • Sluiting: een andere , aantrekken

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|