D/CEO

D/CEO Groene decoratieve loafers van Docherty groente

Product niet beschikbaar ;(

Groene decoratieve adjerto mocassins van het merk D/CEO is een geweldige propositie voor alle vrouwen die stijl willen combineren met comfort op zomerdagen. Gemaakt van rubber van hoge kwaliteit, deze lichte loafers garanderen volledig ademend en comfort van dragen, waardoor ze de perfecte keuze zijn voor warme dagen.

Hun lage snee zorgt voor bewegingsvrijheid en de ingevoegde structuur stelt u in staat om snel aan te trekken en af ​​te stappen. Geliefd bij mode -enthousiastelingen, geeft een vierkante neus mocassin een uniek personage dat ze onderscheidt van andere modellen. Groene kleur voegt frisheid toe en kan ze gemakkelijk worden gecombineerd met verschillende stilers, van casual tot eleganter.

Przyty-loafers zijn een geweldig voorbeeld van een combinatie van bruikbaarheid met het originele ontwerp, waardoor ze mogen hebben in een zomergarderobe van elke stijlvolle vrouw. Elk paar wordt geleverd in de originele verpakking van de fabrikant, waardoor ze een ideaal cadeau -idee zijn. Aarzel niet, voeg vandaag wat kleur toe aan je verzameling!

  • Opwarming: Niet
  • Hoogte: 7
  • Sluiting: zonder patroon
  • Producentcode: 100-250 groen
  • Kleur: groente
  • enige materiaal: Gom
  • De neus: vierkant

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|