Goodin Goodin Gelakte loafers rood
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Goodin Gelakte loafers rood
Gelakte mocassins van Goodin zijn een perfecte keuze voor iedere moderne vrouw die elegantie wil combineren met alledaags comfort. Deze unieke schoenen in een klassieke rode kleur zijn perfect voor de lente en zomer en voegen een vleugje frisheid en een onderscheidend karakter toe aan elke styling.
De belangrijkste kenmerken van mocassins zijn hun gelakte afwerking, die het licht perfect reflecteert, waardoor de voeten een spectaculaire uitstraling krijgen. Een zachte, ingebouwde hak zorgt voor comfort en stabiliteit, waardoor de schoenen perfect zijn voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.
Deze mocassins zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en hebben een bovenwerk van 100% kunstleer, waardoor ze niet alleen modieus maar ook praktisch zijn. De binnenkant van de schoenen is een combinatie van natuurlijk leer en imitatie, wat voldoende ventilatie en draagcomfort garandeert, en de leren binnenzool verhoogt bovendien het comfort bij elke stap.
De kunststof zool met profiel zorgt voor een goede grip, wat belangrijk is bij dagelijks gebruik. Het model wordt gekenmerkt door een platte hak van 3 cm hoog, perfect voor wie waarde hecht aan lichtheid en bewegingsvrijheid. De ronde neus zorgt voor een klassiek accent en door de uitstekende G-breedte passen de schoenen perfect bij verschillende voetvormen.
De rode loafers van Goodin zijn een must-have in de garderobe van elke vrouw die aan stijl en comfort wil winnen. Dankzij hun universele ontwerp zijn ze een perfecte aanvulling op zowel alledaagse als elegante stijlen. Bestel ze vandaag nog en geniet van een ongeëvenaarde stijl voor elke gelegenheid!
- Producent: Goodin
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Mocassins > Schoenen Goodin
- Extra functies: gevernist
- Verzameling: KeeSchoenen
- Kleur: rood
- Kleur van de zool: zwart
- Materiaal binnenzool: echt leer
- Buitenmateriaal: kunstleer
- Model: mocassins
- De neus: ronde
- Hak-/platformhoogte: 3
- Corpulentie: G.
- Dominant patroon: zonder patroon
- Sluiting: een andere , aantrekken
- Type hiel: platte hak
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.