Inna marka Witte Saker-sneakers

Product niet beschikbaar ;(

Witte sneakers Saker - modern, stedelijk en comfortabel. Een hoog bovenste bereik van ongeveer 21 cm en een 4 cm hoog platform voegt hoogte en stijl toe, terwijl stabiele ondersteuning voor dagelijks gebruik wordt gewaarborgd. Het model is gemaakt van een combinatie van textiel- en eco -leermateriaal, met een rubberen zool en een stof insert - lichtheid en comfort gedurende de dag.

Producteigenschappen:

- Bovenste: textielmateriaal + ecologisch leer

- Bevindingen: ingevoegd met een verstelbare riem

- Neus: rond

- Sole: Rubber, Wit, platform 4 cm

- bovenste hoogte: ca. 21 cm

- Nummering: laag - We raden aan om een ​​groter formaat te kiezen

- Collectie: zomer; Geen isolatie

- Model: SL-0228; Fabrikant: een ander merk; Verpakking: originele doos; Naleving: CE

Stijlen:

Geweldig voor casual sets in de stad - ze zien er geweldig uit met smalle jeans, shorts, een sportjurk of een oversized shirt. Ze voegen lichtheid en modieus karakter toe in zomeroutfits.

Zorg:

Schoon met een vochtige doek; Delicate agenten voor Eco -Leer zullen helpen om het esthetische uiterlijk te behouden. Als u twijfelt over de maat - kies een groter formaat.

  • Opwarming: Niet
  • Extra functies: gebrek
  • Kleur van de zool: wit
  • enige materiaal: Gom
  • Materiaal binnenzool: kleding stof
  • Buitenmateriaal: kunstleer
  • Model: SL-0228
  • De neus: ronde
  • Hoogte: hoog
  • Hak-/platformhoogte: 4
  • Dominant patroon: zonder patroon
  • Sluiting: aantrekken
  • Producentcode: BM151258
  • Verzameling: Zomer
  • Kleur: wit

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|