Sergio Leone Suede witte sneakers Sergio Leone

Product niet beschikbaar ;(

Ontdek de nieuwe modedimensie met suede witte sneakers Sergio Leone! De sportschoenen van deze vrouwen combineren elegantie en comfort, waardoor ze een perfecte keuze zijn voor vrouwen die stijl en comfort waarderen bij dagelijks gebruik.

Gemaakt van hoogwaardige synthetische suede, sneakers worden niet alleen onderscheiden door een groot uiterlijk, maar ook door uitzonderlijke duurzaamheid. Een ronde neus en een zachte, gebouwde -in hiel zorgen voor een comfortabele pasvorm, en de geregen sluiting kunt u perfect aanpassen aan de vorm van de voet. Een loopvlak van plastic maakt de schoenen ideaal voor een actieve levensstijl.

Met de hoogte van het platform van 2,5 cm voegen Sneakers Sergio Leone een kleine stijl toe, zonder stabiliteit op te geven. Het lederen inzetstuk garandeert comfort, zelfs tijdens langdurige dragen, waardoor het een geweldige keuze is voor elke dag.

De witte kleur van sneakers is een synoniem van universaliteit, waarmee je ze gemakkelijk kunt combineren met verschillende stillaties - van casual tot sport. De originele verpakking van de fabrikant maakt ze een ideaal cadeau -idee voor een geliefde.

Aarzel niet! Schrijf uw verzameling schoenen in bij deze unieke sneakers die harmonieus modieus ontwerp combineren met ongeëvenaard draagcomfort. Sergio Leone is een merk dat de behoeften van moderne vrouwen begrijpt en hen de producten van de hoogste kwaliteit aanbiedt.

Producent: Sergio Leone

Categorie: Vrouwen » Vrouwen » Sport

Type hak: Plateau

Hak: gesloten, zacht

Zolen: Met loopvlak, Kunststof

Platform: 2,5 cm

witte kleur

Materiaal binnenzool: natuurlijk leer

Neus: rond

Opwarming: nee

Originele fabrieksverpakking: doos

Geslacht: damesschoenen

Staat van de verpakking: origineel

Hak/plateau hoogte: 2,5 cm

Sluiting: vetersluiting

Neustype: Vol

Type sluiting: vetersluiting

Binnenzool: natuurlijk leer

Buitenmateriaal: synthetisch

Hoogte: laag

Materiaal: natuurlijk suede

Veiligheid: beveiligingsinformatie

  • Type hiel: Platform
  • Producentcode: SP-12W
  • Kleur: wit
  • Materiaal binnenzool: echt leer
  • De neus: ronde
  • Opwarming: Nee
  • Hak-/platformhoogte: 2.5
  • Sluiting: geregen
  • Buitenmateriaal: synthetisch
  • Hoogte: laag

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|