Fama

Fama Suède Espadrilles Met Ornament geel

Product niet beschikbaar ;(

Wij presenteren gele suède espadrilles met decoratie van de gerenommeerde fabrikant Fama, die perfect passen in de lente- en zomertrends! Dit zijn uiterst stijlvolle damesschoenen, perfect voor dagelijkse wandelingen, winkelen of ontmoetingen met vrienden.

Espadrilles hebben een hakloos ontwerp, waardoor ze de hele dag comfortabel te dragen zijn. Een ingebouwde, zachte hielkap en een kunststof zool met profiel garanderen stabiliteit en comfort. De ronde neus voegt charme toe en zorgt ervoor dat ze zich onderscheiden van andere modellen.

Het buitenmateriaal van imitatiesuède in een intens gele kleur trekt de aandacht en geeft een vrolijk accent aan elke styling. De binnenkant van de schoenen is van aangenaam aanvoelend imitatieleer, wat zich vertaalt in draagcomfort. Bovendien benadrukt het ecologische leer dat voor de binnenzool en het buitenste deel van de schoen wordt gebruikt de zorg voor het milieu.

De casual en klassieke stijl gecombineerd met het ontbreken van een patroon zorgt ervoor dat espadrilles perfect matchen met diverse outfits. De afmetingen van de zool, 1 cm hoog, geven ze een elegant en toch casual karakter. Perfect te combineren met zomerjurken, broeken of rokken.

De originele verpakking van de fabrikant – een esthetische doos – maakt het ook tot een geweldig cadeau-idee. Bovendien kun je ze door het lage gewicht (0,6 kg) overal mee naartoe nemen.

Aarzel niet en verrijk je schoenencollectie met deze unieke espadrilles van Fama - perfecte metgezellen voor lente- en zomerdagen!

  • Type hiel: zonder hak
  • Verzameling: KeeSchoenen
  • enige materiaal: synthetisch
  • Materiaal binnenzool: kunstleer
  • Buitenmateriaal: ecologisch suède leer
  • De neus: ronde
  • Sluiting: een andere , aantrekken
  • Extra functies: gebrek
  • Kleur: geel
  • Hak-/platformhoogte: 1.0
  • Dominant patroon: zonder patroon

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|