S. BARSKI Stijlvolle gelakte pumps beige
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: S. BARSKI Stijlvolle gelakte pumps beige
Stijlvolle lakbeige pumps van S. BARSKI zijn de perfecte keuze voor vrouwen die waarde hechten aan elegantie en comfort. Deze prachtige schoenen zijn perfect voor diverse gelegenheden, zowel voor avonduitjes als formele feesten. Een hoge hak van 8,5 centimeter in blokvorm, versierd met een zilveren detail, zorgt voor stabiliteit en draagcomfort gedurende vele uren.
De pumps zijn gemaakt van gelakt ecologisch kunstleer, waardoor ze een unieke glans en stijl krijgen. Door de beige kleur zijn ze geschikt voor vele stijlen en passen ze perfect bij diverse soorten kleding. Een horizontale streep versierd met strass-steentjes voegt elegantie toe en benadrukt uw individuele stijl.
De schoenen hebben een zachte, gesloten hak, wat een goede ondersteuning van de voet garandeert. Het interieur is gemaakt van natuurlijk leer, wat zorgt voor gemak en gebruiksgemak. De synthetische zool met profiel zorgt voor voldoende grip, waardoor deze pumps een ideale keuze zijn voor lente, zomer, herfst en winter.
Dankzij de slip-on-sluiting zijn de schoenen snel en gemakkelijk aan te trekken. Dankzij hun elegante vorm en strass-details volgen de S. BARSKI pumps de laatste modetrends en dankzij hun tijdloze stijl zullen ze je vele seizoenen vergezellen.
Wacht niet langer! Trakteer uzelf op een vleugje luxe en stijl met deze unieke pumps die zeker de aandacht zullen trekken van iedereen die ze ziet. De originele verpakking van de fabrikant in de vorm van een elegante doos maakt ze tot een ideaal cadeau voor een geliefde. Kies voor pumps van S. BARSKI en vul je garderobe aan met een origineel en elegant accessoire!
- Producent: S. BARSKI
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Pompen > Schoenen S. BARSKI
- Verzameling: KeeSchoenen
- Kleur: beige
- Zool materiaal: synthetisch
- Materiaal binnenzool: natuurlijk leer
- Buitenmateriaal: eco-leer
- Neus: spits
- Type hak: na
- Hak-/platformhoogte: 8.5
- Sluiting: ander , instapper
- Extra functies: steentjes , gelakt
- Dominant patroon: geen patroon
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.