PA1 Sleehak Zelda Pink roze
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: PA1 Sleehak Zelda Pink roze
Ontdek comfort en stijl met Zelda Pink wedge schoenen van de fabrikant PA1. Deze unieke damesslip-on schoenen zijn een ideale keuze voor vrouwen die waarde hechten aan zowel comfort als een modieuze uitstraling. Door hun sportieve karakter zijn ze perfect voor dagelijks gebruik, ongeacht de gelegenheid.
Met een sleehakhoogte van 7 cm combineren de schoenen elegantie met volledig draagcomfort. Milieuvriendelijk leer en stof vormen een harmonieus geheel en de ronde neus zorgt voor subtiliteit. Het model is verkrijgbaar in een roze tint met een metallic patroon en trekt onder meer de aandacht en valt op.
De zool van synthetisch materiaal zorgt voor duurzaamheid en grip, waardoor ze een ideale keuze zijn voor elk seizoen. De sneakers zijn slip-on, waardoor je ze makkelijk aantrekt als je haast hebt. Over isolatie hoef je je geen zorgen te maken, want deze schoenen zijn ontworpen om perfect te zijn voor lente- en zomerdagen.
Bestel vandaag nog jouw nieuwe favoriete Zelda Pink wedge schoenen en benadruk jouw stijl in elke situatie! De originele verpakking van de fabrikant geeft ze extra waarde en u kunt elke dag genieten van modieus en comfortabel schoeisel.
- Producent: PA1
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Sport > Schoenen PA1
- Verzameling: KeeSchoenen
- Zool materiaal: synthetisch
- Neus: ronde
- Hak-/platformhoogte: 7.0
- Materiaal binnenzool: stof
- Opwarming: NEE
- Hoogte: laag
- Kleur: roze
- Buitenmateriaal: eco-leer
- Sluiting: instapper
- Fabrikantcode: BM150510
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.