Inna marka

Roze veterhakken van Latvala

Product niet beschikbaar ;(

We presenteren roze Latvala hoge hakken met veters, die een perfecte aanvulling zullen zijn op je garderobe. Deze klassieke sandalen met een hoge hak van 13 cm zijn de perfecte keuze voor elke speciale gelegenheid en laten je mooie voeten zien in een subtiele roze tint. Het NF-71P-model onderscheidt zich door een elegante, puntige neus, die chique en slankheid aan het silhouet toevoegt.

De hoge hakken zijn gemaakt van hoogwaardig ecologisch leer, wat niet alleen hun moderne uitstraling benadrukt, maar ook het draagcomfort vergroot. Het materiaal van de binnenzool is gemaakt van ecologisch leer, wat de hele dag plezier voor je voeten garandeert. De beige kunststof zool past perfect bij de roze kleur en de vetersluiting zorgt voor een perfecte pasvorm.

Het is vermeldenswaard dat de nummering van deze schoenen onderschat wordt, dus raden we aan een grotere maat te kiezen om van maximaal comfort te genieten. De roze Latvala hoge hakken met veters zijn verkrijgbaar in de maten 36 tot en met 40, wat betekent dat elke vrouw iets voor zichzelf zal vinden.

De KeeShoes-collectie is een antwoord op de behoefte aan elegantie en stijl in alledaagse en avondoutfits. De originele doosverpakking beschermt de schoenen tegen beschadigingen en maakt ze perfect als cadeau.

Ontdek een nieuwe dimensie van elegantie en comfort met de roze Latvala hoge hakken met veters!

  • Extra functies: gebrek
  • Verzameling: KeeSchoenen
  • Kleur: roze
  • Kleur zool: beige
  • Zool materiaal: Plastic
  • Materiaal binnenzool: eco-leer
  • Buitenmateriaal: eco-leer
  • Model: NF-71P
  • Neus: spits
  • Type hak: pin
  • Hak-/platformhoogte: 8.5
  • Dominant patroon: geen patroon
  • Sluiting: geregen

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|