Roze dames snowboots A-3 Pink
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Roze dames snowboots A-3 Pink
**Dames snowboots roze A-3 roze - perfect voor winterdagen!**
Winterweer hoeft niet te betekenen dat je moet inleveren op stijl en comfort. Wij presenteren A-3 Pink dames snowboots, die elegantie en functionaliteit in één combineren! Gemaakt van hoogwaardig ecologisch suède, zijn deze roze schoenen niet alleen een blikvanger, maar ook comfortabel om te dragen, zelfs op de koudste dagen.
A-3 Roze snowboots zijn geïsoleerd met zacht bont, waardoor je niet bang bent voor vorst. Een delicate verhoging van 3,5 cm voegt lichtheid toe aan elke stap, en de platte hak zorgt voor stabiliteit en comfort, perfect voor dagelijks gebruik. De ronde neus en het slip-on-ontwerp zijn extra voordelen die het aantrekken vergemakkelijken en bewegingsvrijheid garanderen.
Een extra onderscheidend element van deze schoenen is een charmante strik op de achterkant van het bovenwerk. Hierdoor krijgen deze snowboots een uniek karakter dat perfect aansluit bij seizoenstrends.
Wacht niet langer en voeg een beetje kleur en stijl toe aan je wintergarderobe! A-3 Roze snowboots zijn een perfecte keuze voor vrouwen die zich onder alle omstandigheden modieus en comfortabel willen voelen. Kies voor kwaliteit en stijl – kies voor A-3 Roze!
- Producent: Inna marka
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Sneeuw laarzen > Schoenen Inna marka
- Verzameling: KeeSchoenen
- Kleur: roze
- Zool materiaal: synthetisch
- Neus: Ronde
- Materiaal binnenzool: ander
- Buitenmateriaal: suède ecologisch leer
- Extra functies: boog
- Opwarming: Ja
- Hoogte: hoog
- Hak-/platformhoogte: 3.5
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: ander , instapper
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.