Inna marka

Rode laarzen op de Shyvia-post rood

Product niet beschikbaar ;(

Ontdek een unieke stijl met de rode Shyvia enkellaarsjes met hoge hakken die al je outfits zeker zullen opfleuren. Deze enkellaarzen zijn gemaakt van milieuvriendelijk suède en combineren elegantie met een modieus design.

Hun unieke karakter wordt benadrukt door een decoratieve hak met slangenleermotief, die de aandacht trekt en een vleugje originaliteit toevoegt. De hakhoogte van 10 cm lift het figuur perfect, waardoor iedere vrouw zich zelfverzekerd en sensueel voelt. Shyvia-laarzen zijn niet alleen esthetisch, maar ook comfortabel: de stoffen voering en isolatie aan de binnenkant houden je voeten warm, zelfs op koudere dagen.

Dit model wordt gesloten met een ritssluiting, wat zorgt voor comfort en snel aantrekken. Enkellange laarzen met een spitse neus benadrukken de voordelen van vrouwen, en hun synthetische zool zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid.

Wacht niet! Kies Shyvia enkellaarzen en voeg een beetje kleur en elegantie toe aan je garderobe. Elk moment in deze schoenen zal een waar genoegen zijn. Perfect voor diverse gelegenheden, van ontmoetingen met vrienden tot romantische diners. Zet een stap richting modieuze zelfexpressie!

  • Verzameling: KeeSchoenen
  • Kleur: rood
  • Materiaal binnenzool: stof
  • Opwarming: Ja
  • Extra functies: gebrek
  • Zool materiaal: synthetisch
  • Buitenmateriaal: suède ecologisch leer
  • Neus: spits
  • Type hak: na
  • Hoogte: bij de enkel
  • Bovenhoogte (cm): 21
  • Hak-/platformhoogte: 10.0
  • Dominant patroon: geen patroon
  • Sluiting: op het slot

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|