Bella Paris Bella Paris Opengewerkte slofjes op de post beige

Product niet beschikbaar ;(

Maak kennis met de opengewerkte enkellaarsjes met hoge hakken van Bella Paris, een perfecte combinatie van elegantie en comfort! Gemaakt van hoogwaardig imitatiesuède in beige kleur, passen ze perfect in elke styling, zowel casual als meer formeel.

Deze laarzen zijn uitgerust met een ronde neus en een 9 cm hoge hak, waardoor ze zelfvertrouwen toevoegen en het figuur extreem slank maken. De bovenhoogte van 9-10 cm benadrukt de enkel effectief en het opengewerkte patroon geeft ze een origineel karakter. Dankzij de gladde, synthetische zool en de binnenvoering, die natuurlijk leer en kunstleer combineert, bieden de laarzen de hele dag comfort.

Perfect voor dagelijks gebruik en voor speciale gelegenheden, zoals een avondje uit of feesten - deze enkellaarsjes worden deze herfst en winter een onmisbaar onderdeel van je garderobe. De slip-on sluiting en de ingebouwde en verstevigde hielkap garanderen stabiliteit en aankoopgemak.

Benadruk uw stijl en kies voor beige Bella Paris enkellaarsjes, die in de hedendaagse modewereld elegantie combineren met casual gemak. Dankzij de originele verpakking van de fabrikant zijn ze ook een geweldig cadeau-idee. Verrijk uw schoenencollectie met dit unieke model dat zeker veel aandacht zal trekken!

  • Verzameling: KeeSchoenen
  • enige materiaal: synthetisch
  • Materiaal binnenzool: echt leer
  • De neus: ronde
  • Opwarming: Nee
  • Type hiel: na
  • Schachtbreedte:: 28
  • Schacht hoogte:: 9-10cm
  • Extra functies: opengewerkt
  • Kleur: beige
  • Buitenmateriaal: kunstleer
  • Hoogte: voor de enkel
  • Hak-/platformhoogte: 9.0
  • Dominant patroon: zonder patroon
  • Sluiting: een andere , aantrekken

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|
Een beetje overdreven
|