Evento Evento Opengewerkte schoenen grijs
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 1 - 4 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Evento Opengewerkte schoenen grijs
Wij presenteren grijze opengewerkte herenschoenen van de gerenommeerde fabrikant Evento, perfect voor mannen die waarde hechten aan de combinatie van elegantie en comfort. Gemaakt van hoogwaardig natuurlijk leer, zowel extern als intern, zorgen ze voor duurzaamheid en draagcomfort de hele dag.
Deze schoenen kenmerken zich door een ronde neus, wat ze een moderne stijl geeft, en het opengewerkte patroon maakt ze zowel luchtig als stijlvol. De hakhoogte van 3 cm maakt het model comfortabel in het dagelijks gebruik en tilt tegelijkertijd het figuur subtiel op.
Perfect voor diverse gelegenheden - van zakelijke bijeenkomsten tot minder formele gelegenheden - deze grijze schoenen passen bij vele stijlen. Kies Evento en geniet van modieuze en comfortabele schoenen die bij elke herengarderobe passen.
- Producent: Evento
- Gerelateerde categorieën: Mannen > Mannen > Schoenen > Schoenen Evento
- Kleur: Grijs
- Materiaal binnenzool: Echt leer
- Buitenmateriaal: Echt leer
- Dominant patroon: zonder patroon
- De neus: ronde
- Hak-/platformhoogte: 3.0
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.