Primavera opengewerkte heren beige
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 1 - 4 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Primavera opengewerkte heren beige
Wij presenteren opengewerkte Primavera heren in een prachtige beige kleur, die zeker al uw styling zal verrijken. Deze elegante schoenen zijn een must-have voor het lente-/zomerseizoen, dankzij hun delicate details en comfortabele constructie.
Door het opengewerkte patroon zijn ze niet alleen stijlvol, maar ook nog eens heel luchtig, waardoor ze ook op warmere dagen comfortabel dragen. De beige tint kan gemakkelijk worden gecombineerd met verschillende kleuren, waardoor ze een veelzijdig onderdeel van je garderobe zijn. Het touwtje om de zool geeft ze een modieus karakter en de platte zool maakt ze perfect voor dagelijks gebruik.
Lords hebben een ingebouwde, zachte hak, die ook na langdurig gebruik voor comfort zorgt. Dankzij de instapsluiting trek je ze gemakkelijk aan en de gladde kunststof zool garandeert stabiliteit en comfort.
Het model van Primavera is een perfecte keuze voor zowel casual als elegantere stijlen. Ze zijn perfect voor een wandeling, op het werk of een ontmoeting met vrienden. Geniet van mode en comfort door te kiezen voor heren die aansluiten bij de laatste trends!
- Producent: Primavera
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Espadrilles > Schoenen Primavera
- Neus: Ronde
- Verzameling: KeeSchoenen
- Zool materiaal: synthetisch
- Type hak: geen hiel
- Hak-/platformhoogte: 2.0
- Sluiting: instapper , ander
- Extra functies: opengewerkt
- Dominant patroon: geen patroon
- Materiaal binnenzool: Stof
- Buitenmateriaal: ander
- Kleur: beige
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.