Linzi Wine rubberen haklaarzen rood
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 4 - 7 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Linzi Wine rubberen haklaarzen rood
Ontdek elegantie en comfort met Linzi Wine enkellaarsjes in een intens rode kleur. Deze dames enkellaarsjes met een stabiele hak van 7 cm combineren een klassiek design met moderne accenten. Afgeronde tenen en subtiele stiksels geven ze een uniek karakter, waardoor ze een ideale keuze zijn voor dagelijks gebruik.
Het model is gemaakt van hoogwaardig ecologisch suède, dat er niet alleen stijlvol uitziet, maar dankzij de foamvoering ook zorgt voor draagcomfort. Door de praktische ritssluiting zijn ze gemakkelijk aan te trekken en daardoor uiterst functioneel.
Linzi Wine-enkellaarzen zijn een perfecte aanvulling op veel alledaagse stijlen. Dankzij de brede blokvormige hak geniet je de hele dag van stabiliteit en comfort. Ongeacht de gelegenheid - om te werken, vrienden te ontmoeten of een weekendje weg te gaan - met deze enkellaarsjes zie je er oogverblindend uit.
Sluit deze prachtige schoenen in de originele verpakking van de fabrikant en geniet elke dag van hun charme. Ontdek een nieuwe dimensie van stijl en comfort met enkellaarzen die zeker je favoriete onderdeel van je garderobe zullen worden!
- Producent: Inna marka
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Schoenen > Schoenen Inna marka
- Kleur: rood
- Extra functies: gebrek
- Verzameling: KeeSchoenen
- Zool materiaal: synthetisch
- Materiaal binnenzool: ander
- Buitenmateriaal: suède ecologisch leer
- Neus: ronde
- Opwarming: NEE
- Type hak: blok
- Hoogte: bij de enkel
- Hak-/platformhoogte: 7.0
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: op het slot
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.