PA2 Leren opengewerkte laarzen in wit Decorous
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 7 - 10 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: PA2 Leren opengewerkte laarzen in wit Decorous
Ontdek de modieuze en elegante witte decorous opengewerkte lederen laarzen van het merk PA2, die een fantastische aanvulling op je garderobe zullen worden! Deze laarzen zijn gemaakt van hoogwaardig, zacht natuurlijk leer en verrassen door hun opengewerkte patroon, dat een uniek karakter toevoegt aan elke styling.
Dankzij de leren inzet zorgen ze niet alleen voor een esthetische uitstraling, maar ook voor maximaal draagcomfort. De stabiele, platte hak van 4,5 cm is perfect voor dagelijks wandelen, en de bovenwijdte van 17,5 cm past zich aan verschillende silhouetten aan, waardoor comfort gedurende de hele dag wordt gegarandeerd.
Deze laarzen worden gesloten met een praktische ritssluiting, zijn gemakkelijk aan te trekken en perfect voor vele gelegenheden. Bijkomend voordeel is de witte kleur, die perfect past bij vele stijlen, van casual tot eleganter.
Wacht niet langer, laat je betoveren door deze klassieke snit met ronde neus en opengewerkt detail. Denk goed na over je aankoop en raadpleeg de maattabel om de perfecte maat voor jezelf te vinden. Leren opengewerkte decoratieve laarzen zijn een must-have dit seizoen!
- Producent: PA2
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Schoenen > Schoenen PA2
- Bovenste hoogte: 37
- Bovenhoogte (cm): 34-37 cm
- Verzameling: KeeSchoenen
- Kleur: wit
- Zool materiaal: synthetisch
- Materiaal binnenzool: natuurlijk leer
- Buitenmateriaal: natuurlijk leer
- Opwarming: NEE
- Type hak: na
- Bovenste breedte: 17.5
- Hak-/platformhoogte: 4.5
- Extra functies: opengewerkt
- Neus: ronde
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: op het slot
- Kleur zool: bruin
- Model: Leren opengewerkte laarzen
- Corpulentie: G
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.