Evento

Evento Laarzen met decoratieve binding zwart

Product niet beschikbaar ;(

Ben je op zoek naar de perfecte laarzen voor het herfst-/winterseizoen? Evento enkellaarzen met decoratieve strikbanden zijn een perfecte keuze die stijl en comfort combineren! In het zwart voegen deze elegante schoenen klasse toe aan elke outfit, zowel voor alledaagse als formele gelegenheden.

Gemaakt van hoogwaardige materialen, met een bovenwerk van ecologisch leer, bieden ze zowel een esthetische uitstraling als duurzaamheid. Het binnenste gedeelte van de laarzen is gemaakt van textielmateriaal, wat draagcomfort en voldoende isolatie garandeert voor koudere dagen. Een ingebouwde, verstevigde hak en een ronde neus zorgen voor stabiliteit en veiligheid, en het 12 cm hoge bovenwerk omsluit de enkel en voegt een vrouwelijk karakter toe.

Een platte hak van 3 cm hoog maakt de laarzen uiterst comfortabel, perfect voor mensen die waarde hechten aan zowel een modieuze uitstraling als draagcomfort. Bovendien maken de ritssluiting en vetersluiting het gemakkelijker om de schoenen aan de voet aan te passen.

Het werkmodel in een casual en toch elegante stijl zal zeker een favoriet onderdeel van je garderobe worden. Ongeacht de gelegenheid zullen Evento-enkellaarzen met succes uw individualiteit benadrukken en elke dag meer zelfvertrouwen toevoegen. Kies voor kwaliteit en stijl – kies Evento enkellaarzen!

  • Kleur: zwart
  • Buitenmateriaal: kunstleer
  • Model: arbeider
  • De neus: ronde
  • Type hiel: platte hak
  • Schachtbreedte:: 20
  • Schacht hoogte:: 12
  • Hak-/platformhoogte: 3
  • Sluiting: op het slot , geregen
  • Extra functies: gebrek
  • Verzameling: KeeSchoenen
  • Kleur van de zool: zwart
  • Materiaal binnenzool: kleding stof
  • Opwarming: Ja
  • Hoogte: voor de enkel
  • Dominant patroon: zonder patroon

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|