Evento Evento Hoge dames sneakers op het witte platform

Product niet beschikbaar ;(

Ontdek de nieuwe dimensie van comfort en stijl met hoge dames Evento -sneakers op een klassiek wit platform. Deze unieke schoenen, gemaakt van eco -leer van hoge kwaliteit, zijn de perfecte keuze voor vrouwen die mode willen combineren met comfort.

Dankzij de installatie op een 4 cm hoog platform, garanderen sneakers stabiliteit en lichtheid van de stap, terwijl de figuur optisch wordt verlengd. Met het geregen model kunt u perfect bij elke voet passen, waardoor ze een ideale metgezel zijn, zowel tijdens dagelijkse wandelingen als sportactiviteiten.

Dankzij hun universele ontwerp zijn ze gemakkelijk te combineren met verschillende stillaties - van casual outfits tot meer sporten. Sneakers zijn beschikbaar in vele maten, waardoor elke vrouw de perfecte optie kan vinden die op haar voet is afgestemd.

Producteigenschappen:

- Bovenhoogte: 10 cm

- Neus: rond

- Zoolmateriaal: rubber

- Materiaal binnenzool: ecologisch leer

- Witte kleur

- Type hak: platform

Laat Sneakers -evenement op het platform een ​​integraal onderdeel van uw garderobe worden. Bestel ze vandaag en geniet elke dag van comfort en modieus uiterlijk!

  • Type hiel: Platform
  • Plateau / Zool (cm): 4
  • Schachthoogte (cm): 10
  • Producentcode: 24SP30-8166 Wit
  • Kleur: wit
  • Kleur van de zool: wit
  • enige materiaal: Gom
  • Materiaal binnenzool: kunstleer
  • Buitenmateriaal: kunstleer
  • De neus: ronde
  • Opwarming: Nee
  • Hak-/platformhoogte: 4.0
  • Dominant patroon: zonder patroon
  • Sluiting: geregen
  • Extra functies: gebrek
  • Hoogte: hoog

Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.

|