Damespumps Sergio Leone Rood Gelakt Orsola
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 7 - 10 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Damespumps Sergio Leone Rood Gelakt Orsola
Ontdek elegantie en klassiekers in een nieuwe versie met Sergio Leone damespumps in rode lak - model Orsola. Deze unieke schoenen zijn een musthave voor iedere vrouw die haar stijl wil benadrukken bij elegante gelegenheden.
Het ontwerp van de pumps wordt gekenmerkt door een amandelvormige neus en een stabiele, middelhoge hak van 8 cm, wat zorgt voor comfort bij elke stap. De binnenzool van natuurlijk leer garandeert fluweelzachte lichtheid en comfort, en hun mooie, gelakte afwerking in een intens rode kleur trekt de aandacht en voegt een vleugje luxe toe.
Het Orsola-model ziet er geweldig uit op het been en het instapontwerp maakt het aan- en uittrekken een puur genot. De bovenhoogte van 5 cm benadrukt nog eens de elegantie en de synthetische zool zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid.
Wacht niet! Maak je collectie compleet met deze geweldige pumps van Sergio Leone. Investeer in comfort, stijl en elegantie - koop nu voor een uitstekende prijs!
- Producent: Sergio Leone
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Pompen > Schoenen Sergio Leone
- Bovenhoogte (cm): 5
- Materiaal binnenzool: natuurlijk leer
- Buitenmateriaal: eco-leer
- Type hak: na
- Extra functies: gelakt
- Verzameling: KeeSchoenen
- Kleur: rood
- Zool materiaal: synthetisch
- Neus: ronde
- Hak-/platformhoogte: 8
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: ander , instapper
- Opwarming: Gebrek
- Bovenste hoogte: 5 cm
- Hakhoogte (cm): 8 cm
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.