Dameslaarzen van het merk GOE zwart
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 6 - 9 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Dameslaarzen van het merk GOE zwart
Dameswandelen van Goe is een geweldige keuze voor de komende coole dagen. Gemaakt van natuurlijke leer van hoge kwaliteit, deze zwarte trapers combineren elegantie met functionaliteit. Dit model is ontworpen voor vrouwen en onderscheidt zich door een klassieke geroosterde gesp waarmee u perfect bij de voet kunt passen.
De originele schapenvachtjas die de voorkant van de schoen versiert, geeft ze niet alleen een uniek personage, maar ook extra comfort. De neuzen zijn enigszins afgerond, waardoor schoeisel comfortabel is, zelfs bij langer gebruik. De verstijfde hiel zorgt voor stabiliteit en interne isolatie van de schoendeken beschermt tegen kou en zorgt voor aangename warmte op koude dagen.
De trappers hebben een hoogte van de bovenkant van 11 cm en zijn ingebed op een vlakke hiel met een hoogte van 4 cm, waardoor ze een ideale keuze zijn voor dagelijkse uitstapjes en voor veel diverse herfst-winterstammen. Een bijkomend voordeel is een praktisch platform met een hoogte van 3 cm, wat het draagcomfort verhoogt.
Dankzij de universele zwarte kleur past deze wandelen gemakkelijk in elke garderobe. Ze zullen niet alleen een uitstekende basis zijn voor veel outfits, maar geven ze ook een stijlvol accent. De fabrikant die in de originele verpakking wordt aangeboden, deze unieke schoenen zijn dit seizoen must-have!
- Producent: GOE
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Schoenen > Schoenen GOE
- Fabrikantcode: BM209442
- Kleur: zwart
- Materiaal binnenzool: stof
- Buitenmateriaal: natuurlijk leer
- Opwarming: Ja
- Type hak: platte hak
- Bovenste hoogte: 11
- Hak-/platformhoogte: 4
- Extra functies: bond
- Model: Dameslaarzen van het merk GOE
- Neus: ronde
- Hoogte: bij de enkel
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: geregen
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.