Camel espadrilles op de Heis wedge bruin
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 5 - 8 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Camel espadrilles op de Heis wedge bruin
Heis espadrilles met sleehak in een elegante camel tint zijn een absolute musthave deze zomer! Hun bovenwerk is gemaakt van hoogwaardig suède ecologisch leer, wat niet alleen zorgt voor een stijlvolle look, maar ook voor draagcomfort. Een lage wig van 6,5 cm hoog verlengt de benen optisch en zorgt tegelijkertijd voor stabiliteit tijdens het lopen.
De zool versierd met een bruine inzet van ecologisch leer en een spectaculaire vlecht van touwtjes geven het geheel een uniek karakter. De bruine kleur van espadrilles past perfect bij zomerse stijlen, zowel elegant als casual. Het M-528-model heeft een standaardnummering, wat betekent dat u kunt kiezen op basis van uw gebruikelijke maat.
Een comfortabele ronde neus en een slip-on sluiting zorgen ervoor dat Heis espadrilles gemakkelijk aan te trekken zijn en perfect voor zomerse dagen. Ze zijn gemaakt van ecologische materialen en zijn een uitstekende keuze voor mensen die om het milieu geven. De originele verpakking van de fabrikant in de vorm van een doos maakt de espadrilles tot een perfect cadeau.
Deze prachtige camelkleurige espadrilles uit de lente/zomercollectie zijn niet alleen een modieus accessoire, maar ook een comfortabele oplossing voor iedere gelegenheid. Wacht niet langer, voeg ze toe aan je collectie en geniet in volle stijl van de zomer!
- Producent: Inna marka
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > Espadrilles > Schoenen Inna marka
- Type hak: Buskin
- Extra functies: gebrek
- Verzameling: Lente/zomer
- Kleur: bruin
- Kleur zool: beige
- Zool materiaal: rubber
- Materiaal binnenzool: eco-leer
- Buitenmateriaal: suède ecologisch leer
- Model: M-528
- Neus: ronde
- Dominant patroon: geen patroon
- Sluiting: instapper
- Fabrikantcode: BM117512
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.