Superga Superga 2750 Plus Cotu X7Y veelkleurig
Product niet beschikbaar ;(
- Het pakket wordt binnen verzonden 1 - 4 werkdagen
- Controleer de levertijden naar verschillende landen
- Geld-terug-garantie
Zie ook
Details: Superga 2750 Plus Cotu X7Y veelkleurig
Superga 2750 Plus Cotu X7Y - een klassieker in een nieuwe versie. Het iconische 2750-model van het Italiaanse merk Superga keert terug in een veelkleurige koraalversie, die een eenvoudig, herkenbaar silhouet combineert met verhoogd gebruikscomfort. De brede rubberen zool en het minimalistische ontwerp zorgen ervoor dat de sneakers bij veel stijlen passen: van casual op kantoor tot zomerse uitstapjes buiten de stad.
Comfort en uitvoering
- Bovenwerk: stof (katoen) - licht en luchtig.
- Binnenzool: stof met een verhoogd gedeelte bij de hiel voor betere demping en stabilisatie.
- Zool: resistent rubber, platformhoogte ~2,0 cm.
- Bevindingen: geregen; neus: rond; Mode: laag.
Een goede afwerking van details en een stevige rubberen zool garanderen duurzaamheid en de stoffen binnenkant zorgt voor ventilatie.
Voor wie?
Een perfect model voor mensen die waarde hechten aan tijdloos design en universaliteit - geweldig bij jeans, shorts en lichte jurken. Het zal goed werken als dagelijks schoeisel voor een wandeling, voor werk in een smart-casual stijl en voor vakantie-uitjes.
Praktische tips
- Reinig voorzichtig met een borstel en een vochtige doek; Indien nodig met de hand wassen in lauw water met een mild wasmiddel.
- Natuurlijk droog, weg van warmtebronnen.
- Bij het selecteren van de maat is het de moeite waard om de standaard Superga-tabel te volgen - het model heeft een klassieke, niet te smalle pasvorm.
Technische data
Producent: Superga
Model: 2750 Plus Cotu X7Y (code S003J70-X7Y)
Categorie: damessneakers
Kleur van de fabrikant: koraal/veelkleurig
Outer/intern materiaal: stof
Materiaal binnenzool: stof
Zool: rubber
Hoogte hak/plateau: 2,0 cm
Sluiting: vetersluiting
Collectie: Lente / Zomer 2017
Als je op zoek bent naar comfortabele, universele sneakers met karakter, dan is Superga 2750 Plus Cotu X7Y een veilige keuze.
- Producent: Superga
- Gerelateerde categorieën: Vrouwen > Dames > sportschoenen > Schoenen Superga
- Materiaal binnenzool: Kleding stof
- Buitenmateriaal: Kleding stof
- Extra functies: gebrek
- De neus: Ronde
- enige materiaal: gom
- Verzameling: Lente / Zomer 2017
- Model: 2750 plus COTU X7Y
- Kleur: andere kleur
- Hak-/platformhoogte: 2.0
- Hoogte: laag
- Sluiting: geregen
- Dominant patroon: zonder patroon
Bedankt voor het toevoegen van uw reactie.